چهارشنبه 10 مرداد 1397  11:06 ق.ظ

احتمالا اگر شما هم در شهرستان ورامین زندگی می کنید بارها با خود اندیشیده اید که برای ثبت شرکت در ورامین و داشتن شخصیت حقوقی چه باید کرد و ایا واقعا نیاز است که فعالیت و کسب و کار و یا تخصص خود را در قالب شرکت انجام دهید؟

در این که برای داشتن فعالیت قانونی و حقوقی و همچنین برای داشتن رقابت موثر تر و سالم تر نیاز به ثبت شرکت و یا موسسه غیر تجاری دارید شکی نیست. ثبت شرکت شخصیت کاری شما را متحول خواهد کرد. شما گام در مسیری خواهید گذاشت که خواه نا خواه باعث پیشرفت و توسعه فعالیت شما خواهد شد، به شما اعتبار بسیار زیادی خواهد داد و اینده شغلی شما را تا حدود زیادی تضمین خواهد کرد.

امروزه اغلب شرکت های دولتی و غیر دولتی به دنبال شخصیت های حقوقی و قانونی هستند و تنها با انها حاضر به انجام کار و معامله هستند. همین موضوع باعث به وجود امدن فرصت های  زیادی برای علاقمندان به ثبت شرکت شده است. در واقع شرکت ها و دولت با برون سپاری قسمت زیادی از فعالیت های خود این بازار را به وجود اورده اند و چه کسی بهتر از یک شخصیت حقوقی و قانونی و معتبر که این فعالیت را عهده دار باشد.

چنین موضوعی نه تنها درست کسب و کار های کوچک را از بسیاری از فعالیت ها کوتاه کرده است و بازار انها را محدود ساخته بلکه فرصتی را برای متخصصین و تحصیل کردگان رشته های مختلف فراهم نموده تا بتوانند با ورود به شرایط خواسته شده سهمی در این بازار ها داشته باشند و سود زیادی هم به دست بیاورند.

بخصوص در شهری مانند ورامین که در مجاروت تهران و با فرصت های زیادی قرار دارد ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری شانس موفقیت بیشتری دارد.

چه اشخاص می توانند در ورامین شرکت ثبت کنند؟


هیچ تفاوتی ندارد. هر فرد تنها با تکیه بر دانش و تخصص خود می تواند به راحتی در ورامین شرکت خود را ثبت نماید. حتی افراد با سن کمتر از 23 سال هم می توانند در ثبت شرکت مشارکت داشته باشند و تنها در امور مدیریت تا زمان رسیدن به سن تعیین شده معاف هستند.  تنها موضوعی که باید رعایت شود انتخاب مدیران و اعضا هیئت مدیره شرکت می باشد که باید با دقت انتخاب شوند و دارای شرایط خاصی باشند.


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 10 مرداد 1397
نظرات()   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic